Yazılım Lokalizasyon

Bir lokalizasyon projesinde, çevirinin yanı sıra proje yönetimi, yazılım mühendisliği, kontrol ve masaüstü yayıncılık gibi birçok çalışma yapılması zorunludur. Tüm bu çalışmalar olmadan lokalizasyon yapmanız çok zordur. Yazılım ve çeviri alanındaki gerekli teknolojilere ve bilgiye sahip olan ekibimiz sayesinde bugüne kadar birçok dev yazılım lokalizasyon projesini başarıyla tamamladık.  2006 yılından beri Microsoft, Computer Associates, Neusoft, Cisco Systems ve McAfee gibi önemli şirketlerin çevirilerini düzenli olarak yapıyoruz.

Web Sitesi Çevirisi

İnternet sitesini gerektiği gibi çevirebilmek için birçok teknolojiye, çeşitli web formatlarına hakim olmanız gerekmektedir. Bu alanda gerekli teknolojik donanıma sahip ekibimiz sayesinde her geçen gün daha fazla web sitesi çevirisi yapıyoruz. Yerelleştirdiğimiz internet siteleri, üzerinde çok uzun çalışmalar yapılmadan kısa bir süre içerisinde hedef dilde kullanılmaya başlanıyor. Türkiye'nin lider tümleşik iletişim çözümleri sağlayıcısı Karel Elektronik, internet sitesinin çeşitli dillerdeki lokalizasyon projelerinde Urban'ı seçti ve çalışmalarımız güncellemelerle devam ediyor.

Oyun Lokalizasyon

Oyun lokalizasyonu alanında, özellikle Türkçe, Arapça ve Yunanca dillerinde geniş bir deneyime sahibiz. Bugüne kadar onlarca video oyununu belirttiğimiz dillere lokalizasyon projelerini gerçekleştirdik. Bunun yanı sıra Samsung mobile, Sims, Angry Birds, Ninja Turtles, Sim City vs. gibi mobil uygulamaların ve oyunların lokalizasyon projelerini hayata geçirdik.