A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Görüşler | Urban Translation Services

 

 

Demirdöküm

"Özellikle teknik çeviride şirketiniz süre ve doğruluk anlamında güven veriyor. Ayrıca kullandığınız sistem ile ortak kelimelerin sıklıkla yer aldığı çeviriler çok kısa sürede ve daha uygun fiyatlarla gelebiliyor. Beraber çalıştığımız çevirilerde ciddi çalışmanız, işinize gösterdiğiniz titizlik ve müşteri memnuniyetine verdiğiniz önem için teşekkür ederim."

 

 

VESTEL

"Urban Çeviri Hizmetlerini hem hizmet kalitesi hem de müşteri iletişimi konusunda gayet başarılı ve kendini geliştirmiş bir gruptur. Hem sunulan hizmetin değeri hem de müşterinin talebine cevap verme hızı açısından kurum oldukça gelişmiştir. Daha önce başka bir çeviri firmasıyla çalışıyor olmamıza rağmen, aldığımız hizmetin kalitesi nedeniyle son altı aydır Urban Çeviri Hizmetleri ile çalışmayı tercih etmekteyiz."

 

 

ELIG ORTAK AVUKAT BÜROSU

"Şirketinizi hem maliyet hem de zamanlama açısından son derece verimli buluyoruz. Ayrıca şirketinizin üretiminin, özellikle acil veya hassas durumlarda sizi birinci adaya haline getiren zaman - kalite oranının da son derece yüksek olduğunu hissediyoruz. Son olarak, gizli ve yüksek profilli belgelerin ele alınış tarzındaki profesyonellikten de çok etkilenmiş olduğumnuzu belirtmeliyim. Genel olarak ELIG Ortak Avukat Bürosu, şirketinizi, İstanbul'daki üst düzey bir çeviri bürosu olarak görmektedir."

 

Arçelik Bulaşık Makinesi İşletmesi

"Talep etmiş olduğumuz tercümeleri zamanından önce, doğru ve kaliteli olarak sağlamanızdaki desteğiniz için teşekkür ederiz."

 

 

Beko Elektronik

" Verdiğiniz hizmetler işlerimizi kolaylaştırmanın yanı sıra bizler için modern bir iş akışı oluşturmaktadır. Çeviri hizmetlerinizin kalitesi sayesinde işlerimizi daha iyi ve daha güvenli bir şekilde organize edebiliyoruz. Bizlere vermiş olduğunuz kaliteli, güvenli ve kusursuz hizmetlerinizden dolayı teşekkür ederiz." 

 

 

National Geographic (NastaONE)

"ALANINIZIN EN İYİSİSİNİZ, yaptıklarınız için çok teşekkür ederiz! Ayrıca sizinle birlikte çalışmak bizim için büyük bir keyifti, bunu tekrarlamak isteriz!"

 

BOEING

“ Umarım her şey yolundadır! Sizlere bu projedeki yardımınız için teşekkür etmek istiyorum. Bu  çeviri, müşterinin çok endişe ettiği çok önemli bir çeviriydi. Boeing’deki muhatabımızdan az önce öğrendiğime göre Türkiye’deki danışmaları çevirinin tamamını okumuş ve “tam olması gerektiği gibi” olduğunu söylemiş. Hiçbir değişiklik yapmaya gerek görmemiş. Bu takdir  edilmesi gereken bir durum. Lütfen çeviriyi yapan arkadaşa da içten teşekkürlerimi iletin."