A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Biz Kimiz? | Urban Translation Services

Urban Çeviri Hizmetleri, 2006 yılında kuruldu ve kısa bir süre içinde Türkiye’nin lider çeviri şirketlerinden biri olmayı başardı. O günde bu yana hiç durmaksızın dil ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak ve hizmetlerimizi genişletmek için çalışıyoruz. Bu anlayışla 2010 yılında, Barselona'da kurduğumuz şirketimiz sayesinde çeviri hizmeti sunduğumuz başlıca dil çiftlerinin sayısını artırdık.

İstanbul ve Barselona'daki ofislerimizde yaklaşık 35 çalışanımız bulunuyor. Şirket bünyemizde; otomotiv, tıp, elektronik, yazılım ve hukuk alanlarında, özellikle Türkçe, Yunanca, Arapça, Farsça, Türki Diller, İspanyolca, Katalanca, Galiçyaca ve Baskça dillerinde uzman çevirmenler ve editörler bulunuyor. Proje yöneticilerimiz, sizinle kendi ana dilleri olan Arapça, Katalanca, İngilizce, Fransızca, Galiçyaca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Türkçe ve Yunanca aracılığıyla iletişim kuruyor.

Dünyanın çeşitli ülkelerinde yaşayan 200'ün üzerinde anadilde çevirmenden oluşan bir ağımız bulunuyor. Bu ağ sayesinde, İngilizce, Fransızca ve Almanca dillerinden tüm dillere yüksek kaliteli çeviriler sağlıyoruz.

Masaüstü yayıncılık departmanımız hem Macintosh hem de PC platformlarında tüm diller için hemen hemen her masaüstü yayıncılık yazılımını kullanıyor. 

Kalitemizin en büyük kanıtı olarak Türkiye'nin büyük ve saygın şirketlerinin bizi tercih etmesini gösterebiliriz. Bunun yanı sıra, Türkçe ve bölge dillerine çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için bizi tercih eden Avrupa ve Kuzey Amerika’daki uluslararası teknoloji ve tıp firmaları, Urban’a global bir nitelik kazandırıyor.