A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Avantajlarımız | Urban Translation Services

Kaliteli Hizmet: ISO 9001 ve EN 15038 standartlarıyla denetlenen, çeviri-redaksiyon-tashihten oluşan üç aşamalı üretim süreci başarımızın anahtarıdır.

Rekabetçi Fiyat: Uluslararası kalite standartlarında bir çeviri hizmetini, dünyanın çeşitli kıtalarındaki müşterilerimiz için ekonomik fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.

Teknolojiye Hakimiyet: Çeviri teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Tüm dosya formatlarıyla çalışabildiğimiz için sizin bize uymanıza gerek yok. Biz size uyarız!

Profesyonel DTP: DTP ekibimiz; InDesign, Framemaker, Pagemaker, Macromedia, Coreldraw gibi yaygın kullanılan programlarda, baskıya hazır ve yüksek kalitede çıktılar sunuyor.

Özel Proje Yöneticisi: Tüm çeviri alanlarında, o alana ilişkin gerekli donanıma sahip proje yöneticilerimiz bulunmaktadır. Proje yöneticilerimiz, çeviri alanındaki ihtiyaçlarınızın yüksek kalite düzeyinde karşılanmasından sorumludur.

24 Saat Ulaşılabilirlik: Urban'da, mesai saatleri dışında da mutlaka size hizmet verecek biri vardır. Proje yöneticinize, işlerinizin gerektirdiği herhangi bir anda hem ofis hem de cep telefonları aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Urban yan ofisiniz: Şirketlere küresel iş fırsatlarını geliştirmede yardımcı olmak amacıyla geniş bir yelpazede yenilikçi çözümler sunuyoruz. Şirketinize özel çeviri ve dokümantasyon ihtiyacına uygun sistemler geliştiriyoruz.