Asya ve Avrupa arasında köprüyüz

İstanbul'da, Asya ile Avrupa'nın kesiştiği yerdeyiz. 2006'dan bu yana, Avrupa dilleri, Türki diller, Orta Doğu ve Asya dilleri arasında bir köprüyüz. 2010 yılında, Barselona'da kurduğumuz şirketimiz sayesinde ise çeviri hizmeti sunduğumuz dil çiftlerinin sayısını artırdık. Yeni hedefimizi San Francisco’da bir ofis açarak hizmetlerimizi genişletmek olarak belirledik.

Urban Çeviri Hizmetleri olarak bünyemizde; otomotiv, tıp, elektronik, yazılım ve hukuk alanlarında, özellikle Türkçe, Yunanca, Arapça, Farsça, Türki Diller, İspanyolca, Katalanca, Galiçyaca ve Baskça dillerinde uzman çevirmenler ve editörler bulunuyor. Ve uluslararası çevirmen ağımız sayesinde, birçok dil kombinasyonunda hizmet veriyoruz.

Proje yöneticilerimiz, sizinle kendi ana dilleri olan Arapça, Katalanca, İngilizce, Fransızca, Galiçyaca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Yunanca ve Türkçe iletişim kuruyor.

... kalite ve teknolojiyle

ISO 9001 ve EN 15038 standartlarınca denetlenen, çeviri-redaksiyon-tashihten oluşan üç aşamalı üretim sürecimiz ve sürekli geliştirdiğimiz teknolojik alt yapımız sayesinde Türkiye'de lider konumda bulunan bir çeviri şirketi olmayı başardık. Bu anlayış, İspanya'da da bize destek oldu ve büyük şirketlerle çalışmaya başladık.

Hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmetlerimiz sayesinde uluslararası çeviri sektöründeki ideal bir hizmet sağlayıcısı konumundayız.

Haberler

Tüm kadınların Kadınlar Gününü kutlarız!

Tüm kadınların Kadınlar Gününü kutlarız!

08-03-2017

Tüm kadınların Kadınlar Gününü kutlarız!

Daha fazlası...

Urban, Schema 2016 konferansına katıldı

Urban, Schema 2016 konferansına katıldı

17-06-2016

Schema 2016 konferansı 14-15 Haziran tarihlerinde Nürnberg West Messe Kongre Merkezi'nde yapıldı. Sektörün önemli firmalarının katıldığı konferansta Urban Çeviri Hizmetleri de Türkiye partneri olarak yer aldı.

Daha fazlası...

Urban, Adobe yetkili satıcısı oldu

Urban, Adobe yetkili satıcısı oldu

27-05-2016

Urban, Adobe, Adobe® Technical Communication Suite, Adobe FrameMaker, Adobe RoboHelp, Adobe FrameMaker XML Author, Adobe FrameMaker Publishing Server ve Adobe RoboHelp Server 10

Daha fazlası...