A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Sertifikalı yerelleştirme uzmanları yetiştiriyoruz | Urban Translation Services

Urban Çeviri Hizmetleri, büyük bir organizasyona daha imza atıyor. Urban, uluslararası TILP kuruluşuyla birlikte ‘sertifikalı yerelleştirme uzmanları’ eğitimine başlıyor.

08-06-2009

İSTANBUL- Çeviri alanında kurumsallaşma ve uzmanlaşmaya da büyük önem veren URBAN Çevri Hizmetleri Limitet Şirketi, uluslararası bir organizasyona daha imza atmaya hazırlanıyor. Firma, çeviri alanında dünya çapında büyük bir kuruluş olan The Instute of Localization Professionals (TILP) ile ‘sertifikalı yerelleştirme uzmanları’ yetiştirmek için bir sertifikasyon eğitim programı gerçekleştirecek.

Çok sayıda katılımcının iştiraki ile gerçekleştirilecek olan organizasyon, 24 - 27 Ağustos tarihleri arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi Kuştepe Kampüsü'nde yapılacak.

Program, 10 çevrimiçi modülden ve 4 günlük yoğun bir uygulamalı eğitimden oluşuyor. Eğitim sonrasında yapılacak sınavı başarıyla geçen katılımcılar, “TILP Level 1 CLP Certification” ve “SDL Trados Certifcation” alacak.

Destekçileri arasında Avrupa Birliği Çeviri İşletmeleri Derneği (EUATC-European Union of Associations of Translation Companies) ve sektörün lider kuruluşları da bulunan TILP, yerelleştirme sektöründe faaliyet gösteren şirketler ve kişiler için bir başvuru noktası olan, kar amacı gütmeyen saygın bir kuruluş.

Bu konuda daha ayrıntılı bilgi http://www.tilponline.org/CLP/index.shtml adresinden alınabilir.

Kursun kayıtları www.tilponline.org/clp_level_1 adresinde yapılabilir.

Br ouml;şürü İngilizce PDF formatında indirmek için lütfen tıklayın.

2009-06-08 10:34:50

Search in Bews

Archive
2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008